Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Grand Theft Auto IV - iCEnhancer v.3.0 (GTA IV 1.0.7.0.) - Mod do gry - Download

Plik iCEnhancer v.3.0 (GTA IV 1.0.7.0.) to modyfikacja do gry Grand Theft Auto IV z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku5,2 MB

pobrań87138

pobrań (7 dni)54

data aktualizacji26 lipca 2014

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Grand Theft Auto IV mod iCEnhancer v.3.0 (wersja dla GTA IV 1.0.7.0.)

iCEnhancer to modyfikacja do gry Grand Theft Auto IV, której autorem jest Hayssam Keilany. Jej celem jest zwiększenie realizmu wizualnego gry. Osiągnięte to zostaje poprzez zmanipulowanie palety kolorów i systemem oświetlenia. Wersja moda w tym pliku to 3.0. W porównania z bazową grą wprowadza ona liczne efekty wizualne i jednocześnie wyraźnie poprawia wydajność w porównaniu z poprzednimi edycjami projektu.

Wersja moda w archiwum jest przystosowana wyłącznie do współpracy z Grand Theft Auto IV w wersji 1.0.7.0 Jeśli dysponujecie inną wersją gry (np. 1.0.4.0.) lub Episodes from Liberty City to zainstalujcie inne odmiany modyfikacji.

Jak zainstalować moda:

1.Zróbcie kopie zapasowe plików gry, gdyż jeśli coś nie wyjdzie, to potem gra się nie uruchomi.

2.Wypakujcie archiwum z modem.

3.Skopiujcie zawartość uzyskanego w ten sposób katalogu „1040” to głównego katalogu z grą i wyraźcie zgodę na podmianę plików.

Uwaga: projekt, podobnie jak prawie wszystkie mody do tej gry, do działania wymaga zainstalowanych narzędzi Scripthook oraz ASI loader. Aby je zainstalować wystarczy pobrać archiwum i wypakować je do katalogu z grą (np. „C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\”)

  • data aktualizacji: 26 lipca 2014
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 5,2 MB