Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Grand Theft Auto IV - iCE Enhancer v.2.1 MX - Mod do gry - Download

Plik iCE Enhancer v.2.1 MX to modyfikacja do gry Grand Theft Auto IV z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku26,8 MB

data aktualizacji16 października 2013

pobrań9183

pobrań (7 dni)9

Pobierz plik za darmo
Grand Theft Auto IV mod iCE Enhancer v.2.1 MX

iCE Enhancer 2.1 MX to modyfikacja ulepszająca grafikę w Grand Theft Auto IV. Po jej zainstalowaniu oprawa wizualna gry doznaje cudownej transformacji. Pojawiają się zaawansowane efekty świetlne, realistyczne odbicia, namacalne uszkodzenia karoserii auta i ślady krwi na masce – to wszystko robi gigantyczne wrażenie. Ceną za cały ten wizualny splendor są wysokie wymagania sprzętowe.

Aby zainstalować moda wystarczy wypakować archiwum, co da Wam trzy foldery.

-Jeśli korzystacie z gry w wersji 1.04 to skopiujcie do katalogu z grą (np. „C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\”) zawartość katalogu “Main files”

-Jeśli Wasza wersja gry to 1.07 lub macie dodatek Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City to w wypakowanym z archiwum katalogu 1.07&EFLC znajdziecie kilka wersji dopasowanych do różnych kart i konfiguracji. Wybierzcie właściwą dla Was, wejdzcie do jej katalogu i skopiujcie jego zawartość do.

-Ostatnim katalogiem z archiwum jest „DOF files”. Jest to opcjonalny efekt głębi pola. Do wyboru są dwie wersje – z filmowym filtrem (katalog „Film grain”) lub bez („Without Film grain”).

iCE Enhancer 2.1 MX stawia na realizm oprawy graficznej. Jeśli chcecie nieco bardziej kinowy styl zainstalujcie wersję 1.5 tego moda.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl