Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Grand Theft Auto IV - iCEnhancer 1.25 - Mod do gry - Download

Plik iCEnhancer 1.25 to modyfikacja do gry Grand Theft Auto IV z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku58,8 MB

data aktualizacji29 września 2013

pobrań13586

pobrań (7 dni)13

Pobierz plik za darmo

iCEnhancer to modyfikacja do gry Grand Theft Auto IV. Jej celem jest zwiększenie realizmu wizualnego gry. Osiągnięte to zostaje poprzez zmanipulowanie palety kolorów i systemem oświetlenia. Wersja moda w tym pliku to 1.25. Oferuje ona mocno wyblakłe barwy oraz lekko niebieski filtr. W późniejszych edycjach autor mocno ograniczył te efekty, ale do dzisiaj to właśnie 1.25 pozostaje najpopularniejszą wersją.

Aby zainstalować moda wystarczy wypakować archiwum, wejść do uzyskanego w ten sposób katalogu „Normal version for 1040 patch” i skopiować całą jego zawartość do katalogu z grą (np. „C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\”) oraz wyrazić zgodę na nadpisanie plików. Archiwum zawiera również testową wersję (w katalogu „Beta version for EFLC – 1070”) tej samej modyfikacji do Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Uwaga: projekt, podobnie jak prawie wszystkie mody do tej gry, do działania wymaga zainstalowanych narzędzi Scripthook oraz ASI loader. Aby je zainstalować wystarczy pobrać archiwum i wypakować je do katalogu z grą (np. „C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\”)

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl