Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Freedom Force vs the 3rd Reich - Ninja Turtles: Turtle Power! v.30082011 - Mod do gry - Download

Plik Ninja Turtles: Turtle Power! v.30082011 to modyfikacja do gry Freedom Force vs the 3rd Reich z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku98,3 MB

data aktualizacji26 kwietnia 2017

pobrań1397

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo
Freedom Force vs the 3rd Reich mod Ninja Turtles: Turtle Power! v.30082011

Ninja Turtles: Turtle Power!  to modyfikacja do gry Freedom Force vs The 3rd Reich, której autorem jest BentonGrey.

Opis:

Mod pozwala pokierować słynnymi Wojowniczymi Żółwiami Ninja w nowej kampanii fabularnej. W trakcie dziewięciu misji musimy zmierzyć się z podstępnym Klanem Stopy. Po drodze stoczymy setki walk ze zwykłymi szeregowymi wrogami, jak również zmierzymy się z potężnymi bossami. Kontrolowane przez nas żółwie posiadają wszystkie znane z komiksów i filmów style walki oraz ataki specjalne. W trakcie przygód spotkamy również wiele znanych postaci, takich jak April, Bebop czy Rocksteady.

Aby zainstalować moda wystarczy :

1.Wypakować archiwum

2. Skopiować uzyskany w ten sposób katalog „TMNT” do katalogu z grą (np. „C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Freedom Force vs. the 3rd Reich”

3.Wejść do katalogu “…Freedom Force vs. the 3rd Reich\TMNT”, kliknąć prawym przyciskiem myszy na skrót „TMNT” a następnie wybrać Właściwości.

4. W sekcjach "Element docelowy" i "Rozpocznij w" zmienić ścieżki tak, aby odpowiadały lokalizacjom katalogów i plików z grą na Waszym dysku.

Warto dodać, że fani moda zgromadzili się na stronie FreedomReborn.net, gdzie można znaleźć chętnych do rozgrywek multiplayer.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl