Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Pirates of Black Cove - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Pirates of Black Cove z gatunku Gry Przygodowe w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku723,4 MB

data aktualizacji9 lipca 2011

pobrań6284

pobrań (7 dni)4

Pobierz plik za darmo

Pirates of Black Cove to należąca do gatunku RTS produkcja, w której gracze obejmują dowództwo nad załogą złożoną z piratów. Za produkcję odpowiada fiński zespół Nitro Games, czyli autorzy East India Company oraz Commander: Conquest of the America. Twórcy postawili na odrobinę fantastyczne podejście do tematyki pirackiej. Dlatego w grze znajdziemy sporo elementów nadnaturalnych, takich jak klątwy czy magia Voodoo.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
09.07.2011 20:06
zanonimizowany781695
0
Pretorianin

Chciałbym zapytać moderacji w jaki sposób naruszyłem regulamin podając link do angielskojęzycznej strony na której umieszczone zostało demo tej gry?

Regulamin mówi:

nie wolno podawać na Forum w żadnej formie linków do polskojęzycznych serwisów poświęconych tematyce gier (traktujących o więcej niż jednej grze), jeżeli znajdują się one poza serwerami firmy GRY-OnLine. Wyjątkiem od tej reguły są, prywatne niekomercyjne strony poświęcone jednej grze lub serii gier i serwisy aukcyjne;

10.07.2011 13:05
👎
odpowiedz
BloodPrince
113
Senator

Trochę przesadzacie, jeżeli już mamy kupić ten abonament, to wymyślcie coś bardziej sensownego, byśmy wydali nasze pieniądze, bo dema, trainery i poradniki możemy znaleźć w googlach, a wasze filmiki w hd możemy zobaczyć na YT, to jest serwis "od graczy dla graczy" czy raczej "wzorujemy się na Activision- liczy się tylko kasa" ?

10.07.2011 14:59
😡
odpowiedz
Cammidius
3
Junior

O widzę ze na GOL-u cenzurka działa sprawnie :) wiec ponowie mój komentarz
Czy to uczciwe pobierać 11zł za coś(plik nie abonament) co producent udostępnia za darmo? Jak taki proceder nazwać ?