Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - Mona: The Assassin - Mod do gry - Download

Plik Mona: The Assassin to modyfikacja do gry Max Payne 2: The Fall Of Max Payne z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku218 MB

data aktualizacji26 kwietnia 2010

pobrań13024

pobrań (7 dni)24

Pobierz plik za darmo
Max Payne 2: The Fall Of Max Payne mod Mona: The Assassin - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Mod do Max Payne 2. Wcielimy się w Monę Sax, która we wspomnianej grze odgrywała rolę drugoplanową. Mona jest zabójczynią, której umiejętności są nieomal legendarne. Niestety nie wszyscy są w stanie uszanować jej profesjonalizm. Taką lekkomyślnością wykazuje się szef miejscowej mafii, który wysyła uzbrojonych po zęby siepaczy do mieszkania Mony, zmuszając ją do ucieczki, a potem szukania zemsty. Na zawartość modyfikacji składa się pięć długich i doskonale opracowanych poziomów do gry solo, obejmujących lokacje takie jak opuszczony zakład psychiatryczny, ulice Nowego Jorku, czy kontrolowany przez mafię klub. Co ciekawe, mod został zapoczątkowany przez ludzi zatrudnionych w samym Remedy (firmie, która stworzyła obydwie części Max Payne). Dali oni temu projektowi fundamenty, na których fani zbudowali potem kompletną modyfikację.

Uwaga: Mod jest w angielskiej wersji językowej.

By zainstalować modyfikację musicie:

1. Rozpakować archiwum.

2. Przenieść plik Mona_The_Assassin.mp2m do głównego folderu z grą (standardowo jest to C:\Program Files\Rockstar Games\Max Payne 2)

3. Przenieść folder „movies" do głównego folderu z grą i kliknąć na „Tak”, gdy Windows zapyta o potwierdzenie zamiany folderu.

4. W menu uruchomienia gry wybierzcie w sekcji „Gra zmodyfikowana" ( w wersji angielskiej „Choose Customized Game”) opcję „Mona_The_Assassin” i wciśnijcie „Graj".

  • data aktualizacji: 26 kwietnia 2010
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 218 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl