Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

SimCity 4 - +2 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry SimCity 4 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku22,9 KB

data aktualizacji11 kwietnia 2003

pobrań27349

pobrań (7 dni)52

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

SimCity 4 trainer +2 trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Trainer:

Jest to programik który musi działać razem z grą. Uruchom trainera. Gdy uruchomisz grę możesz używać klawiszy ALT+TAB aby przełączać się pomiędzy programami, ustaw co potrzebujesz następnie używając tych samych klawiszy wróć do gry.

1 - daje kupę kasy $8070450527952961536

2 – dostajesz szybciej nagrody

3 – szybkość powraca do stanu wyjściowego

Nie zamykaj trainera dopóki nie zamkniesz gry.

Trainer jest przeznaczony do konkretnej wersji gry

Pamiętaj, że używasz go na własną odpowiedzialność.

  • data aktualizacji: 11 kwietnia 2003
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 22,9 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl