Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Harry Potter i Zakon Feniksa - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Harry Potter i Zakon Feniksa z gatunku Gry Akcji na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku400,5 MB

pobrań14286

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji25 czerwca 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Harry Potter and the Order of Phoenix jest wydaną przez Electronic Arts grą opartą na piątym z kolei filmie traktującym o przygodach młodego czarodzieja. Podobnie jak poprzednie części, tytuł został opracowany w wersjach na wszystkie liczące się platformy do gier. Nie odbiega też gatunkowo od tego, do czego przyzwyczaiły nas wcześniejsze odsłony. Mamy więc do czynienia z przygodową grą akcji pokazaną w perspektywie trzeciej osoby.

Fabuła w dużej mierze opiera się na filmie, została jednak nieco rozbudowana o wątki z powieści J.K. Rowling. Harry powraca do Hogwartu na piąty rok nauki. Z przerażeniem odkrywa, że środowisko czarodziejów zignorowało jego opowieść o niedawnym spotkaniu ze złym Voldemortem i nie wierzy w powrót złego czarodzieja. Tymczasem Korneliusz Knot, minister magii, podejrzewa, że cała historia o powrocie Voldemorta została zmyślona przez Dumbledore’a w celu zagarnięcia jego stanowiska. Dlatego też powołał na stanowisko nauczyciela obrony przed czarną magią swoją starszą podsekretarz, Dolores Umbridge, która robi wszystko, by przejąć kontrolę nad uczelnią. Wskutek tych działań uczniowie Hogwartu stają się bezbronni wobec zagrażających szkole ciemnych mocy. Harry wraz z przyjaciółmi postanawia w tajemnicy założyć Gwardię Dumbledore’a, niewielką organizację studentów, którzy od Pottera uczyć się będą sekretów obrony przed czarną magią.

Uwaga: Demo pozwala na zapoznanie się początkowym fragmentem gry.

  • data aktualizacji: 25 czerwca 2007
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 400,5 MB

Pliki do gry Harry Potter i Zakon Feniksa

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Harry Potter i Zakon Feniksa - Resolution Fix mod 31,8 KB 2020.10.05 5,5K 10
Harry Potter i Zakon Feniksa demo 400,5 MB 2007.06.25 14,3K 2