Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Freak Out: Białe szaleństwo - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Freak Out: Białe szaleństwo z gatunku Gry Sportowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku348,5 MB

pobrań10039

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji1 lutego 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Freak Out: Extreme Freeride to gra zręcznościowa podejmująca temat popularnego w naszym kraju narciarstwa. Produkcja studia Coldwood Interactive nie zmusza nas jednak do wybierania się na stocznię, lecz pozwala na swobodny zjazd ze szczytów czterech ogromnych gór, położonych na wysokości ponad 2000 m n.p.m.

Przemierzanie pokrytych białym puchem obszarów, umiejscowionych z dala od cywilizacji, nie jest zwykłą wycieczką, lecz emocjonującą przygodą, dostarczającą nam sporej dawki adrenaliny. Przemawia za tym fakt, że programiści przygotowali dla nas mnóstwo wymagających wyzwań. Misje podzielone zostały na wyścigi po zakręconych torach oraz zadania kaskaderskie, w których naszym celem jest wykonywanie efektownych skoków nad skalistymi urwiskami oraz stromymi, górskimi zboczami. Zakres karkołomnych ewolucji, na jakie pozwala Freak Out: Extreme Freeride, zamyka się w liczbie 16 trików. Dla osób spragnionych mocnych wrażeń przewidziano ponadto cztery dodatkowe atrakcje, określane jako Special Events. Ich zaliczenie premiowane jest bonusowymi punktami, a także wieloma unikalnymi nagrodami (np. nowymi częściami do naszych nart).

Uwaga: Demo zawiera poziom zatytułowany Broken Back Mountain. Dostępny jest tryb single-player i multiplayer (split-screen).

  • data aktualizacji: 1 lutego 2007
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 348,5 MB

Pliki do gry Freak Out: Białe szaleństwo

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Freak Out: Białe szaleństwo demo 348,5 MB 2007.02.01 10K 0