Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Desperados 2: Cooper's Revenge - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Desperados 2: Cooper's Revenge . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku2,8 KB

pobrań2380

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji30 stycznia 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym przechowywane są zapisane stare gry. Warto także wykonać kopię bezpieczeństwa znajdujących się tam save’ów, gdyż mogą one zostać zastąpione.

Uruchom teraz grę. Będziesz mógł wybrać dowolną misję, a także obejrzeć filmik końcowy.

  • data aktualizacji: 30 stycznia 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 2,8 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.