Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Hitman: Krwawa Forsa - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Hitman: Krwawa Forsa z gatunku Gry Akcji na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku759,2 MB

pobrań16900

pobrań (7 dni)35

data aktualizacji22 maja 2006

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Hitman: Krwawa Forsa demo  - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Czwarta odsłona niezwykle popularnej serii o bezkompromisowym zabójcy, Agencie 47. Płatni zabójcy z agencji ICA, dla której pracuje nasz główny bohater są kolejno eliminowani, gdy Agent 47 traci kontakt ze swoimi zwierzchnikami, domyśla się, że jest kolejnym celem. Rozpoczyna się mordercza walka o przetrwanie, a tłem wydarzeń jest wojna między dwoma konkurencyjnymi agencjami. Na początku 47 będzie szukał schronienia i nowych zleceń w Ameryce, w dalszej części gry odwiedzi m.in. Paryż. W Hitman: Blood Money wprowadzono bardzo uproszczony wątek ekonomiczny - za zarobione pieniądze dokupujemy nowe śmiercionośne zabawki do naszego arsenału broni, a to czym dysponujemy, wpływa na sposób przechodzenia kolejnych misji. Oczywiście mechanika i główne założenia nie uległy zmianie, Hitman: Blood Money to niezwykle brutalny, krwawy symulator płatnego zabójcy.

Uwaga: Demo zawiera pierwszą misję z pełnej wersji gry. Nosi ona tytuł „Death of a Showman”, a polega na wyeliminowaniu osobnika o imieniu Joseph Clarence (aka The Swing King).

  • data aktualizacji: 22 maja 2006
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 759,2 MB