Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 31 października 2009, 21:37

Tekken 6 X360, PS3

Triki do gry

Odblokowanie ukrytych etapów

Wykonuj przedstawione poniżej czynności w trybie Scenario Campaign Mode, dzięki czemu odblokujesz sobie dostęp do ukrytych aren.

Arena – ukończ etap Southern Woodlands.

Biotech Research Station – podczas rozgrywania etapu Seahorse Grand Hotel skręć w prawo po dotarciu do pierwszego skrzyżowania i pokonaj przeciwnika Kangeroo.

Nightmare Train – ukończ etap Azazel's Temple lub całą kampanię (etap rozpocznie się po wyświetleniu napisów końcowych).

Subterranean Pavilion – ukończ etap 16th Archaeological Expedition's Excavation Site na wysokim poziomie trudności.

Wyspa Kigan – ukończ etap Abyss Gate na wysokim poziomie trudności (musisz zabrać przedmioty ostatniego bossa i powrócić do mapy świata).

Odblokowanie innych sekretów

W celu odblokowywania nowych wojowników należy pokonywać ich w trybie Scenario Campaign Mode. Jedyne wyjątki to Julia (musisz pokonać wszystkich wrogów w Research Building 3), Lei (musisz pokonać wszystkich wrogów w ICPO Branch Office) i Zafina (musisz pokonać wszystkich wrogów w Mystic’s Village).

W celu odblokowania wyższych poziomów trudności musisz ukończyć etap Azazel’s Temple w trybie Scenario Campaign Mode.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 października 2009

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
03.05.2013 13:37
😊
JORDAN LATINOS
2
Centurion

PRZESZŁEM CAŁĄ W 100%,, TERAZ WALCZE NA ARCADE LUB Z BRATEM,2PLAYERS!!!!TERAZ,JAK DOWIEDZIAŁEM SIE O KODACH,,,,,,,, MUSZE ZOBACZYĆ TE KODY???????????

03.05.2013 13:38
odpowiedz
JORDAN LATINOS
2
Centurion

TROCHE ZKOMPLIKOWANE!!!!!!!!!!!

04.05.2013 15:50
odpowiedz
JORDAN LATINOS
2
Centurion

PRUBUJE DALEJ!!!!!!!!!1

15.05.2013 12:48
odpowiedz
JORDAN LATINOS
2
Centurion
10

TEKKEN TO TEKKEN KODY OK.POLECAM