Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 17 października 2009, 18:12

Kody do gry Uncharted 2: Pośród Złodziei PS3

Triki do gry

Ukryte bonusy

- W nagrodę za ukończenie gry na wysokim poziomie trudności możesz odblokować poziom Crushing (miażdżący).

- Gra może Cię w szczególny sposób nagrodzić za posiadanie save’ów z poprzedniej części serii na twardym dysku konsoli. Po znalezieniu się w sklepie wciśnij Kwadrat. Za obecność save’ów z Uncharted: Drake's Fortune otrzymasz 20 tysięcy dolarów, a jeśli gra została ukończona to zyskasz dodatkowych 80 tysięcy dolarów.

- W celu odblokowania skórki bohatera Marco Polo musisz zdobyć platynowe trofeum.

- W celu odblokowania skórki wojownika Genghis Khana musisz ukończyć grę na poziomie Crushing (miażdżącym) i wydać 1500000 dolarów.

Ciekawostki / Easter eggs

- Podczas rozgrywania piątego rozdziału kampanii dla pojedynczego gracza (kanały) możesz natrafić na znany z pierwszej części relikt. Zdobycie tego obiektu pozwoli Ci na odblokowanie brązowego pucharka za trofeum Relic Finder.

- Podczas rozgrywania szóstego rozdziału kampanii dla pojedynczego gracza wskocz do basenu, który odnajdziesz na dachu hotelu. Popływaj trochę aż Nate i Chloe rozpoczną zabawę w grę o nazwie Marco Polo. Ty zaś nagrodzony zostaniesz dziesięcioma tysiącami dolarów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 17 października 2009