Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 kwietnia 2009, 13:36

Test Drive Unlimited PC, X360

Triki do gry

Easter egg – ukryta wyspa

Wywołaj okno podglądu na mapę wyspy i zlokalizuj dwa obszary: punkt rozpoczęcia wyścigu The Saleen Classic oraz miejsce zabrania jednego z autostopowiczów. Przenieś się na zlokalizowaną w pobliżu niebieską drogę i ruszaj w stronę miejsca spotkania autostopowicza. Przemieszczaj się wzdłuż klifu i z dala od asfaltowej drogi aż dotrzesz do miejsca, w którym znajduje się duże lewitujące logo. Przejedź przez logo przy prędkości około 60-70 kilometrów na godzinę, a gra w nagrodę przeteleportuje Cię na ukrytą wyspę. Miejsce to należy odkryć tylko raz, gdyż przy kolejnych próbach można się już tam przenieść w sposób automatyczny.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 kwietnia 2009