Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 1 grudnia 2023, 15:54

Kody do gry Gothic (nieskończone mięso) PC, Switch

Wstęp

Gothic to słynna gra RPG akcji wyprodukowana przez studio Piranha Bytes. Gracz przenosi się do fantastycznego Królestwa Myrtany jako Bezimienny, który został wysłany przez boga Innosa, by pozbyć się zła.

Triki do gry

Nieskończone mięso

Najpierw musisz mieć w ekwipunku dowolną liczbę mięsa (możesz je zdobyć na przykład zabijając ścierwojada). Następnie podejdź do jakiejkolwiek patelni. Otwóż menu ekwipunku i podświetl posiadane mięso. Następnie zamknij ekwipunek, wydaj polecenie skorzystania z patelni, a następnie natychmiast od niej odejdź. Jeśli zrobisz to w odpowiedni sposób, liczba mięsa w twoim ekwipunku się podwoi. Sztuczkę możesz powtarzać dowolną ilość razy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 grudnia 2023