Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 17 stycznia 2021, 11:51

Kody do gry Dark Souls: Remastered (triki) Switch

Wstęp

Dark Souls Remastered jest stworzoną przez firmę QLOCK odświeżoną wersją popularnego i bardzo trudnego RPG-a akcji od FromSoftware. Akcja tytułu toczy się w mrocznym, inspirowanym europejskim średniowieczem świecie, który przemierzamy jako bohater bądź bohaterka. W trakcie zabawy przyjdzie nam walczyć ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeciwnikami, w tym potężnymi bossami, rozwijać nasze umiejętności oraz zdobywać coraz lepszy ekwipunek, odkrywając przy okazji strzępki fabuły.

Triki do gry

Dusze

Podczas wykonywania riposty bądź ciosu w plecy, wciśnij + i wejdź do swojego ekwipunku. Teraz musisz działać szybko. Najlepiej byś miał w dwóch pierwszych slotach butelkę Estusa oraz dowolną duszę bossa. Wybierz i użyj duszę bossa, a następnie natychmist wróć do ekwipunku i użyj Estusa. Jeśli zrobisz to z odpowiednią prędkością, pojawi się animacja pochłonięcia duszy i otrzymasz odpowiednią ich ilość, lecz zużyje się jedynie Estus.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 17 stycznia 2021