Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 października 2020, 17:43

Kody do gry Fallout (kody) PC

Wstęp

Fallout jest stworzoną przez studio grą RPG. Jej akcja toczy się w postapokaliptycznym świecie zniszczonym przez wielką wojnę atomową. Po kilkuset latach ludzie powoli starają się odbudowywać społeczeństwo, choć ze względu na liczne niebezpieczeństwa, jak mutanci czy promieniowanie nie jest to łatwe. W trakcie zabawy wcielamy się w jednego z mieszkańców schronu numer 13, który zostaje wysłany przez swoich pobratymców na powierzchnię, by odnaleźć nowy chip odpowiedzialny za produkcję czystej wody. Ma na to 150 dni. Po drodze naszemu protagoniści przyjdzie wykonać szereg zadań, zdobywać coraz lepszy sprzęt, rozwijać swoje umiejętności i prowadzić boje z przeciwnikami.

Kody do gry

W menu głównym wejdź na ekran Credits i wpisz boom. Pojawi się głowa, która wybuchnie.

W menu głównym przytrzymaj klawisz Shift i wciśnij opcję Credits. Pojawią się pewne komentarze twórców.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 października 2020