Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 października 2020, 18:26

Kody do gry Crusader Kings III (kody) PC

Wstęp

Crusader Kings III jest przygotowaną przez firmę Paradox Interactive kolejną odsłoną popularnego cyklu globalnych gier strategicznych. W trakcie zabawy przenosimy się w czasy średniowiecza i obejmujemy kontrolę nad wybraną postacią należącą do danej dynastii i posiadającą konkretne własności ziemskie. Naszym zadaniem jest zarządzanie naszymi włościami, poszerzanie kontrolowanego terytorium, zwiększanie wpływów itp. Robimy to chociażby poprzez prowadzenie wojen, knucie spisków, czy nawiązywanie relacji dyplomatycznych.

Kody do gry

Kliknij prawym przyciskiem myszy na Crusader Kings III w swojej bibliotece Steam. Wybierz „Właściwości”, a następnie w zakładce „Ogólne” wciśnij „Ustaw opcje uruchamiania”. Tam wprowadź następującą komendę:

-debug_mode

Zapisz zmiany i uruchom grę. Teraz po wciśnięciu klawisza ~ wyświetlisz menu cheatów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 października 2020