Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 6 września 2020, 12:12

Eternal Darkness: Sanity's Requiem (triki) GCN

Wstęp

Eternal Darkness: Sanity's Requiem jest stworzonym przez studio Silicon Knights survival horrorem, wydanym wyłącznie na konsolę GameCube. Akcja tytułu rozpoczyna się w momencie, gdy młoda dziewczyna rozpoczyna śledztwo w sprawie śmierci jednego z członków rodziny. Trafia ona do tajemniczej posiadłości, gdzie znajduje księgę zatytułowaną Eternal Darkness. Czytając ją protagonistka, a wraz z nią gracze, poznają historię wielu postaci żyjących na przestrzeni wieków. W trakcie zabawy wcielamy się w tych poszczególnych herosów, walczymy ze złowrogimi potworami za pomocą broni oraz magii i zbieramy różne przedmioty. Po drodze musimy pilnować nie tylko zdrowia sterowanego przez nas bohatera, ale również jego poczytalności.

Triki do gry

Rzeczy do odblokowania

Element

Jak odblokować?

Napisy końcowe

Ukończ grę raz i zapisz grę.

God Mode

Ukończ grę po raz trzeci by odblokować tryb Eternal, który praktycznie gwarantuje ci nieśmiertelność.

Ukryte zakończenie

Ukończ grę trzy razy przechodząc każdą z trzech ścieżek. Odblokujesz w ten sposób ukryte zakończenie.

Wybór poziomu

Przenieś zapisany stan gry do nowej kampanii i ukończ historię po raz drugi (musisz wybrać inny artefakt na poziomie Rzymianina). Odblokujesz w ten sposób opcję Jump to Game.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 września 2020