Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 11 sierpnia 2019, 11:53

Call of Duty: Ghosts (złoci kosmici) PC, PS4, XONE, X360, PS3, WiiU

Wstęp

Call of Duty: Ghosts to jedna z odsłon słynnej serii strzelanek wydawanych przez firmę Activision. Tym razem jest to produkcja przeznaczona na konsole stacjonarne i komputery osobiste, a za jej deweloping odpowiada studio Infinity Ward.

Triki do gry

Złoci kosmici

W trybie gry Extintion odszukaj neon Gil's Lodge Motel i ustrzel na nim litery L, O i L. Na ekranie powinien pojawić się napis LOL. Teraz przez około 90 sekund z zabitych przeciwników będą wypadały złote maskotki obcych.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 11 sierpnia 2019