Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 19 maja 2019, 18:21

Dragon Ball Z: Tenkaichi Tag Team (triki) PSP

Wstęp

Dragon Ball Z: Tenkaichi Tag Team jest wydaną na konsolę PlayStation Portable bijatyką stworzoną przez firmę Bandai Namco Entertainment. Wykorzystuje ona licencję kultowych mangi i anime. W trakcie zabawy mamy okazję do wzięcia udziału w tytułowych Tag Team, czyli starciach 2v2 z udziałem postaci doskonale znanych fanom marki. Tytuł oferuje zarówno zabawę dla pojedynczego gracza, jak i rywalizację z innymi ludźmi przez sieć.

Triki do gry

Postacie

Postać

Jak odblokować?

Bardock

Ukończ Alone For The Final Battle.

Broly

Ukończ Burn Up! A Close, Super-Fierce Battle!

Majin Vegeta

Ukończ Farewell To The Fallen Warrior (Vegeta).

Raditz

Ukończ pierwszy poziom trybu Dragon Walker.

Super Gohan i Buu

Ukończ The Terrifying Super Buu.

Vegeta (Scouter)

Ukończ trzeci poziom trybu Dragon Walker.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 maja 2019

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz