Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 6 stycznia 2019, 22:46

ZombiU (triki) WiiU

Wstęp

ZombiU jest strzelanką FPP stworzoną przez firmę Ubisoft. Akcja gry toczy się w Londynie spustoszonym przez epidemię zombie. Wcielamy się w jednego z ocalałych, którego zadaniem jest wyszukiwanie kryjówek i zbieranie zapasów. Z nieumarłymi walczymy za pomocą różnych rodzajów broni, które można ulepszać. Tytuł wyróżniają dwa elementy – brak interfejsu na ekranie i fakt, że po śmierci obejmujemy kontrolę nad nowym bohaterem, a stary zmienia się w zombie.

Triki do gry

Kod do terminalu

Kod do terminalu w pałacu Buckingham to 4324. Jest on zapisany krwią na ścianie tuż obok.

List w pobliżu Victoria Memorial

W lokacji Victoria Memorial w pomieszczeniu, gdzie znalazłeś C4 znajdują się zwłoki przyciśnięte do ściany. Przeszukaj je, a znajdziesz list.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 stycznia 2019