Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 września 2018, 21:04

Kody do gry Child of Light (triki) PC, PS4, XONE, Switch, X360, PS3, WiiU, PSV

Wstęp

Child of Light jest dwuwymiarowym RPG-iem stworzoną przez firmę Ubisoft. Łączy ona elementy platformówek i japońskich gier fabularnych. Tytuł skupia się na historii żyjącej w fantastycznym świecie dziewczyny i jej drogi ku dorosłości. Naprzeciw niej staną jednak liczne przeszkody oraz niebezpieczne potwory.

Triki do gry

New Game+

Aby odblokować tryb New Game+ ukończ grę po raz pierwszy. Po jego wybraniu przeciwnicy będą potężniejszy, leczy ty zachowasz większość przedmiotów i umiejętności z poprzedniej kampanii (prócz Cofferów).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 września 2018