Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 5 sierpnia 2018, 16:12

Kody do gry Yakuza 0 (triki) PC

Wstęp

Yakuza 0 jest prequelem kultowej serii stworzonej przez firmę SEGA. Jego akcja rozgrywa się w 1988 roku w Japonii. Dwaj bohaterowie, 20-letni członek klanu Tojo Kazuma Kiryu, oraz 24-letni biznesmen Majima Goro, starają się zaistnieć w przestępczym półświatku. Aby to zrobić, muszą udowodnić swoją wartość poprzez walki z wrogimi gangsterami i branie udziału w licznych aktywnościach pobocznych.

Triki do gry

Zapisywanie w każdym momencie

W folderze C:\Użytkownicy\(nazwa użytkownika)\AppData\Roaming\Sega\Yakuza0 odnajdź plik settings.ini. Na wszelki wypadek wykonaj jego kopię, a następnie go otwórz. Odnajdź linijkę SaveAnywhere=0 i zmień wartość liczby po znaku równości na 1 (SaveAnywhere=1). W menu pauzy gry powinny pojawić się opcje Save/Load, dzięki którym będziesz mógł zapisać stan zabawy w każdym momencie, a nie tylko przy budkach telefonicznych.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 5 sierpnia 2018