Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 21 marca 2018, 09:46

Metal Gear Survive (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Metal Gear Survive to poboczna odsłona serii Metal Gear. Gracze przenoszą się do innego wymiaru, w którym muszą walczyć o życie ze swego rodzaju zombie. W produkcji występują elementy skradanki i survivalu.

Triki do gry

Obrażenia od upadku

By uniknąć obrażeń od upadku z dużej wysokości, podczas spadania wykonaj „dive attack”, czyli nurkowanie. Postać rzuci się do przodu i nie zostanie zraniona.

Łatwiejsze strzały w głowę

Uzbrojeni przeciwnicy są trudni do zastrzelenia ze względu na hełm noszony na głowie. W związku z tym używaj na nich najpierw CQC (Close Quarters Combat). W ten sposób zdejmiesz osłonę i odsłonisz głowę na strzał.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 marca 2018