Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 29 grudnia 2017, 17:19

Kody do gry Bloodborne (kody) PS4

Wstęp

Bloodborne to RPG akcji od studia From Software. Produkcja przypomina inne dzieła tej ekipy, w tym serię Dark Souls, ale rozgrywka jest szybsza i osadzona w wiktoriańskich klimatach.

Kody do gry

Uwaga! Kody dają dostęp do nieukończonej zawartości gry, która może sprawiać problemy. Ponadto do ich działania wymagana jest subskrypcja PlayStation Plus i dostęp do Internetu.

Udaj się do lokacji Sen Tropiciela i podejdź do nagrobków z lewej strony. Włącz opcję wyszukiwania po glifach i wpisz jeden z kodów:

  • sikgc3sm – loch z drugą wersją bossa Moon Presence
  • arkhv2vs – lokacja z Great One Beast
  • 2c8czh8h – dodatkowy obszar
  • g2xs4nmx – lokacja testowa
  • 2grrxne8 – lokacja testowa
  • m2vgwtjf – lokacja z klonami Wet Nurse

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 grudnia 2017