Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 17 stycznia 2017, 18:21

The Last of Us: Remastered (Tryb New Game + dla Survivor lub Grounded na dowolnym poziomie trudności) PS4

Wstęp

The Last of Us: Remastered na PlayStation 4 to odświeżona wersja przygodowej gry akcji od studia Naughty Dog, która pierwotnie ukazała się w połowie 2013 roku na konsoli PlayStation 3.

Triki do gry

Tryb New Game + dla Survivor lub Grounded na dowolnym poziomie trudności

Ukończ grę na dowolnym poziomie trudności i rozpocznij nowa grę. Ukończ rozdział „20 Years Later” i gdy gra się zapiszą, wyjdź do menu z wyborem rozdziałów. Załaduj teraz pierwszy rozdział i graj na dowolnym poziomie trudności.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 17 stycznia 2017