Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 13 września 2015, 14:47

Śródziemie: Cień Mordoru (Odwołanie do Batmana) PC

Wstęp

Śródziemie: Cień Mordoru (Middle-earth: Shadow of Mordor) to ciepło przyjęta gra akcji osadzona w uniwersum Władcy Pierścieni. Gracze wcielają się w Taliona, który zginął, ale za sprawą Ducha Zemsty wraca do świata żywych, by zemścić się za doznane krzywdy.

Triki do gry

Odwołanie do Batmana

Zabij Morgul Bat, który pojawia się w jaskiniach niedaleko Mordoru. Następnie wejdź do menu „Nature”, by przeczytać tam następujący opis:

„Those Uruks that get poisoned become horribly diseased and bloated, wearing their deformities as marks of honor. The poison slowly eats at their minds, sending them nightmares of a demonic man-bat who preys on fear.”

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 września 2015