Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Solucja i porady. Poradnik do gry „Call of Duty: World at War” zawiera szczegółowe rozwiązanie kampanii dla jednego gracza, ilustrowane licznymi obrazkami, a także listę wszystkich lokacji, w których można znaleźć karty do gry, odblokowujące oszustwa w trybie kooperacji.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Nieoficjalny poradnik do gry Call of Duty: World at Warzawiera szczegółowe rozwiązanie kampanii dla jednego gracza, ilustrowane licznymi obrazkami. Oprócz tego znajduje się tu lista wszystkich lokacji, w których można znaleźć karty do gry, odblokowujące oszustwa w trybie kooperacji.

Krystian "U.V. Impaler" Smoszna

Autor Poradnika

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej


Informacje o Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 26, ilustracje: 270 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Call of Duty: World at War - poradnik do gry