Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Codename: Panzers - Faza Druga - poradnik do gry

Codename: Panzers - Faza Druga - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Codename: Panzers - Faza Druga - poradnik do gry

1 - Codename: Panzers - Faza Druga - poradnik do gry

 

Witam w poradniku do Codename Panzers: Faza Druga . Na początek radzę przeczytać porady ogólne co do sterowania wojskiem, a potem jak najskuteczniej niszczyć przeciwnika i wykonywać misje. Zostały też tutaj podane sztuczki, które ułatwią grę. Jeśli to nie wystarczy, to zapraszam do dokładnego opisu misji, które wyjaśniają jak wykonać poszczególne cele, w tym główne, poboczne jak i ukryte. Do tego dochodzą obrazki i opisy poszczególnych walk, które będziesz musiał wykonać. Życzę przyjemnej lektury.

Na początek garść ogólnych porad:

  • Nie trać swoich jednostek. Zdobywają one doświadczenie, przez co zwiększa się ich siła ognia oraz wytrzymałość. Do tego im więcej wojska zabierzesz na następną misję, tym więcej potem możesz kupić innych wojsk.
  • Wykonuj wszystkie cele misji - prócz głównych ukryte i opcjonalne. Zdobywasz dzięki temu prestiż, potrzebny do kupowania jednostek na misję.
  • Zapisuj grę bardzo często. W opisie nie zostały podane miejsca w których musisz zapisywać, rób to sam - po każdej udanej akcji lub po śmierci wrogiej jednostki.
  • W misjach czasami będziesz miał dostępne jednostki sojusznicze - nie możesz nimi kierować, ale działają one z tobą. Ponieważ jeśli zginą, nie podlicza się to pod twoje straty, to pozwól przeciwnikom koncentrować ogień właśnie na nich.

Informacje o Codename: Panzers - Faza Druga - poradnik do gry

Autor : Piotr Ziuziek Deja

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 102, ilustracje: 304 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Codename: Panzers - Faza Druga - poradnik do gry