Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Return to Monkey Island - poradnik do gry

Return to Monkey Island - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Return to Monkey island: Polska wersja językowa Return to Monkey Island poradnik, solucja

Ta strona poradnika zawiera listę wersji językowych gry Return to Monkey Island – wymieniamy dostępne języki napisów oraz dubbingu.

Ostatnia aktualizacja: 20 września 2022

Z tej strony naszego poradnika do Return to Monkey Island dowiecie się o dostępnych wersjach językowych - przygotowaliśmy zestawienie wspieranych języków, które oddzielnie wymienia wersje językowe dubbingu oraz napisów na ekranie.

Napisy

Gra Return to Monkey Island nie oferuje niestety polskich napisów - Return to Monkey island: Polska wersja językowa - Return to Monkey Island - poradnik do gry

Gra Return to Monkey Island nie oferuje niestety polskich napisów. Domyślnie proponowane są angielskie napisy, przy czym możecie to zmienić z poziomu okna Text & Language. Dodatkowo możecie wpłynąć na szybkość wyświetlania tekstu oraz włączyć opcjonalne dodatkowe podpisy.

Oto pełna lista wspieranych języków napisów w grze:

  1. angielski,
  2. francuski,
  3. włoski,
  4. niemiecki,
  5. hiszpański,
  6. japoński,
  7. rosyjski,
  8. portugalski brazylijski,
  9. koreański,
  10. chiński uproszczony.

Dubbing

Return to Monkey Island wspiera wyłącznie jeden język dubbingu - angielski. Pewnym pocieszeniem może być to, że w grze można usłyszeć znane głosy postaci i w nowej części serii powrócił m.in. aktor, który w poprzednich odsłonach podkładał głos Guybrusha Threepwooda.