Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Xbox Series X - poradnik do konsoli

Xbox Series X - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Xbox Series X: Data premiery konsoli Xbox Series X poradnik, najlepsze porady

Kolejna strona naszego poradnika do konsoli Xbox Series X skupia się na informacjach związanych z datą premiery. Kiedy ma zadebiutować nowa konsola Microsoft? Czy premiera zostanie przełożona? A może wciąż zagramy w nową generację konsol jeszcze w 2020 roku?

Na chwilę obecną, wiele wskazuje na to, że Microsoft jednak zadebiutuje w listopadzie 2020 roku - Xbox Series X: Data premiery konsoli - Xbox Series X - poradnik do konsoli

Na chwilę obecną, wiele wskazuje na to, że Microsoft jednak zadebiutuje w listopadzie 2020 roku. Ciężko na obecny moment stwierdzić, czy ta data premiery jest aktualna - szczególnie zważywszy na sytuację z covid-19. Choć Microsoft potwierdziło, że zrobi wszystko, by konsola wyszła w umówionym terminie, to może się okazać niemożliwe. Niewiele wiadomo również o tym, czy jednocześnie zadebiutują oba modele konsol.

Pierwotnie, Xbox Series X miał bez przeszkód zadebiutować końcówką 2020 roku i być m.in. dostępny do kupienia w okresie świątecznym. Plany mogą ulec jednak zmianie, gdyż coraz więcej analityków przewiduje, że zarówno Xbox Series X, jak i Playstation 5 zostaną odroczone o kilka miesięcy i wyjdą dopiero w 2021.