Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ważne wybory w rozdziale 3 gry Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Poniższa strona skupia się opisaniu wszystkich ważnych wyborów w trzecim rozdziale gry Assassin's Creed Odyssey.

Rozmowa z Dejmosem

Ten rozdział obfituje tak naprawdę w tylko jeden ważny wybór - Ważne wybory w rozdziale 3 gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Ten rozdział obfituje tak naprawdę w tylko jeden ważny wybór. Ma on miejsce na koniec rozdziału, podczas rozmowy z Dejmosem. Rodzeństwo spotka się po latach, choć rozmowa ma dość wrogi charakter. Możesz obrać ton rozmowy z Dejmosem - co zdeterminuje, jak w późniejszej rozgrywce będzie cię postrzegał. Najważniejszy wybór jest na koniec rozmowy, gdy możesz wybrać jak pożegnać postać.

  • Zaatakowanie Dejmosa - Twoja postać odepchnie Dejmosa, a ten uderzy cię pięścią. Ten wybór sprawi, że w przyszłości bohater będzie bardziej wrogi i ostrzej nastawiony na ciebie. Będzie ci trudniej go przekonać, żeby zrezygnował z planów podboju Grecji. Zdecyduj się na tę opcję, jeśli nie zależy ci na połączeniu całej rodziny, w późniejszych rozdziałach gry.
  • Stwierdzenie, że wciąż jest ci bliski - Choć wyznanie może sprawić wrażenie, że nie przyniosło żadnych rezultatów, to ma ono znaczenie, gdyż gra "podliczy" w późniejszym czasie twoje relacje z Dejmosem. Wybierz tę opcję, by zdobyć najlepsze zakończenie w grze.