Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przywrócone dziedzictwo - trofeum w Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Na stronie jest opis odblokowania trofeum Legacy Restored gry Assassin's Creed: Odyssey. Osiągnięcie to przyznawane jest za ulepszenie Włóczni Leonidasa do szóstego poziomu (Tier 6). Poniżej znajdziesz informacje kiedy gra pozwala na ulepszanie włóćzni oraz jakie wymagania należy spełnić żeby stało się to możliwe.

1 - Przywrócone dziedzictwo - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Musisz awansować do trzeciego rozdziału w głównym wątku fabularnym gry, w którym odwiedza się wyspę Andros - jest to część głównego zadania Przebudzone wspomnienia (Memories Awoken) - Przywrócone dziedzictwo - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Musisz awansować do trzeciego rozdziału w głównym wątku fabularnym gry, w którym odwiedza się wyspę Andros - jest to część głównego zadania Przebudzone wspomnienia (Memories Awoken). Na wyspie Andros znajduje się pradawna kuźnia Hefajstosa (Ancient Forge of Hephaistos).

W momencie odwiedzenia kuźni po raz pierwszy włócznia Leonidasa zostanie automatycznie awansowana na drugi poziom. Gra odblokuje też quest Upgrade the Spear.

W celu odblokowywania kolejnych ulepszeń Włóczni Leonidasa musisz zdobywać tajemnicze fragmenty (Mysterious Fragment) - Przywrócone dziedzictwo - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

W celu odblokowywania kolejnych ulepszeń Włóczni Leonidasa musisz zdobywać tajemnicze fragmenty (Mysterious Fragment). Są to unikalne artefakty pozostawiane przez pokonywanych czcicieli Kosmosa. Każdy zabity kultysta pozostawia po sobie jeden fragment.

Po zebraniu kilku tajemniczych fragmentów od pokonanych czcicieli Kosmosa powróć do Pradawnej Kuźni żeby umieścić włócznię w monolicie i awansować ją o jeden poziom - Przywrócone dziedzictwo - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Po zebraniu kilku tajemniczych fragmentów od pokonanych czcicieli Kosmosa powróć do Pradawnej Kuźni żeby umieścić włócznię w monolicie i awansować ją o jeden poziom. Wymagania do ulepszenia kuźni rosną wraz z każdym kolejnym poziomem.

Więcej informacji na temat kultu znajdziesz w rozdziale Czcicicele Kosmosa w naszym poradniku. W osobnym rozdziale poradnika zamieściliśmy też opisy docierania do poszczególnych członków kultu. Kolekcjonuj tajemnicze fragmenty aż będziesz mógł dostatecznie ulepszyć włócznię.