Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lykaon - Romanse w Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Lykaon to młody mężczyzna w grze Assassins Creed: Odyssey, który wykonuje zawód lekarza - Lykaon - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Lykaon to młody mężczyzna w grze Assassin's Creed: Odyssey, który wykonuje zawód lekarza. Gra pozwala na romans z tą postacią. Na stronie znajdziesz kompletne informacje gdzie znaleźć Lykaona oraz jakie kroki wykonać żeby nawiązać romans i przespać się z Lykaonem.

Krok 1 - Odnalezienie Lykaona

1 - Lykaon - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Lykaona możesz odnaleźć po dotarciu do rejonu świata o nazwie Fokida (Phokis) - Lykaon - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Lykaona możesz odnaleźć po dotarciu do rejonu świata o nazwie Fokida (Phokis). To jedna z lokacji odwiedzanych w ramach zaliczania głównego wątku fabularnego gry.

Szansa na porozmawianie z Lykaonem pojawia się po złożeniu wizyty w tajnej siedzibie kultu znajdującej się pod świątynią Apolla. Dopiero wtedy na mapie regionu powinien pojawić się pokazany na obrazku znacznik zleceniodawcy pobocznego questu. Jest to Osada Delfy (Chora of Delphi) znajdująca się tuż obok odwiedzanego wcześniej domu Wyroczni Pytii. Lokacja ta znajduje się w centralnej części Fokidy, na zachód od świątyni Apolla.

Krok 2 - Pierwsze spotkanie z Lykaonem

Zainicjuj rozmowę z Lykaonem - Lykaon - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Zainicjuj rozmowę z Lykaonem. W trakcie rozmowy wybierz pokazaną na obrazku opcję dialogową oznaczoną ikoną serca. Ponadto musisz odebrać od Lykaona pierwszy poboczny quest Helping a Healer, który dotyczy odnalezienia składników potrzebnych do wytworzenia lekarstw.

Krok 3 - Ukończenie questów zlecanych przez Lykaona

Należy wykonać aż trzy zadania poboczne zlecane przez Lykaona - Lykaon - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Należy wykonać aż trzy zadania poboczne zlecane przez Lykaona:

  1. Helping a Healer - Musisz pokonać wilki i zebrać kilka sztuk mandragory, a następnie dostarczyć gotowe lekarstwo kilku chorym z wioski.
  2. Sins of the Past - Musisz towarzyszyć Lykaonowi w drodze do domu jego babci i po spotkaniu z Agave przeszukać okolicę żeby odkryć ślady porwania. Po zakończeniu poszukiwań i powróceniu do Lykaona ponownie wybierz opcję dialogową oznaczoną ikoną serca (obrazek). Na koniec rozmowy obiecaj odnaleźć kobietę.
  3. The Unkindest Cut - Musisz odnaleźć gospodarstwo gdzie więziona jest Praxithea, uwolnić ją i uciec z nią w bezpieczne miejsce.

Krok 4 - Finałowe spotkanie z Lykaonem

Lykaon pojawi się w trakcie rozmowy z Praxitheą już po jej uratowaniu - Lykaon - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Lykaon pojawi się w trakcie rozmowy z Praxitheą już po jej uratowaniu. W trakcie tego spotkania nie wybieraj opcji dialogowej zamordowania byłej Wyroczni. Zamiast tego najlepiej jest wybrać drugą opcję dialogową, a więc dotyczącą odstąpienia od jakiejkolwiek przemocy.

2 - Lykaon - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Raz jeszcze wybierz opcję oznaczoną ikoną serca - Lykaon - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Raz jeszcze wybierz opcję oznaczoną ikoną serca. Dojdzie do pocałunku i bohater prześpi się z Lykaonem. Warto odnotować, że każdy z trzech questów Lykaona oferuje różnorakie nagrody. Za ukończenie ostatniego z nich powinieneś zdobyć m.in. unikalny Hełm Przepowiedni (Helm of Prophecy).