Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Odyssey: Sekrety i znajdźki - wprowadzenie Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Niniejszy poradnik - sekrety gry AC Odyssey w dokładny sposób omawia wszystkie sekrety i specjalne lokacje, które możesz odkryć w trakcie eksploracji obszernego świata tej produkcji.

Pierwszym dużym rozdziałem naszego poradnika jest omówienie wszystkich Enigmatycznych Ostrakonów (Anigmata Ostraka). Na osobnych stronach dokładnie opisujemy, gdzie znaleźć Enigmatyczne Ostrakony oraz podpowiadamy, jak rozwiązać poszczególne zagadki związane z tymi artefaktami.

Drugi rozdział niniejszego poradnika został poświęcony Grobowcom, dzięki którym można zdobywać darmowe punkty zdolności, a tym samym szybciej rozwijać swoją postać w grze AC Odyssey. Na osobnych stronach opisujemy wszystkie Grobowce, które zostały przyporządkowane do odpowiednich regionów rozległego świata Assassin's Creed Odyssey.

W naszym poradniku po sekretach gry AC Odyssey znalazło się miejsce dla kilku mniejszych rozdziałów. W rozdziale Polowanie na siedem bestii znajdziesz wszelkie istotne informacje na temat legendarnych greckich bestii, które należy odnaleźć i pokonać, by ukończyć zadanie Łowy bogini. Na osobnych stronach rozdziału Mityczne stworzenia zamieściliśmy cenne porady, wskazówki i informacje na temat czterech mitycznych stworzeń z którymi możesz zmierzyć się w trakcie przechodzenia gry AC Odyssey.

Ostatnim rozdziałem naszego poradnika po sekretach gry Assassin's Creed Odeyssey jest Atlas świata. Poza ogólną mapą gry, na osobnych stronach znajdziesz wszystkie regiony, wyspy i lokacje gry AC Odyssey wraz z wykazem poziomów niezbędnych do przyjemnej i bezpiecznej eksploracji.

Poradnik - sekrety gry AC Odyssey zawiera:

  1. Enigmatyczne Ostrakony: lokacje, rozwiązania zagadek;
  2. Grobowce: lokacje i wskazówki, jak dostać się do wnętrza grobowców;
  3. Polowanie na siedem bestii: lokacje i szczegółowy opis walk ze wszystkimi legendarnymi greckimi bestiami;
  4. Mityczne stworzenia: lokacje i szczegółowy opis walk ze wszystkimi mitycznymi stworzeniami gry AC Odyssey;
  5. Atlas świata z przejrzystymi mapami.