Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Odyssey: Poradnik do gry - wprowadzenie Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Niniejszy poradnik - przewodnik po grze AC Odyssey opisuje wszystkie najważniejsze elementy tej produkcji. Przeczytanie naszego poradnika pomoże Ci zrozumieć wszystkie istotne mechaniki rozgrywki, a także pomoże rozwiązać wszelkie możliwe problemy, jakie możesz napotkać w trakcie przechodzenia gry Assassin's Creed Odyssey.

Pierwszy rozdział naszego poradnika skupia się na opisaniu podstaw gry. Na osobnych stronach tego rozdziału znajdziesz informacje, wskazówki i podpowiedzi dotyczące m.in. walki, skradania się, zdolności (rozwijania postaci), podbojów, pływania statkiem i zaliczania zadań. W drugim rozdziale niniejszego poradnika opisujemy i wyjaśniamy, na czym polega Story Creator Mode. Po przeczytaniu tego rozdziału dowiesz się, jak samodzielnie tworzyć misje do gry AC Odyssey.

Kolejnym bardzo rozbudowanym rozdziałem poradnika jest FAQ z odpowiedziami na często zadawane pytania. Na osobnych stronach w szczegółowy sposób wyjaśniamy między innymi, jak szybko zdobywać punkty doświadczenia, jak leczyć bohatera, jak działają grawerunki, jak odblokować walki na arenie, jak zdobywać surowce do craftingu, czy można oswajać zwierzęta, jak działa system przestępczości, jak poradzić sobie z najemnikami.

W naszym przewodniku po AC Odyssey znalazło się miejsce dla kilku mniejszych rozdziałów. W rozdziale Romanse dowiesz się, z kim można się związać oraz jakie są wymagania do nawiązania romansu z poszczególnymi NPC. Rozdział Czciciele Kosmosa podpowiada jak identyfikować i zabijać kolejnych kultystów oraz wyjaśnia kim jest przywódca Kultu Kosmosa.

Przewodnik po AC Odyssey zamykają rozdziały poradnik trofeowy, w którym szczegółowo opisaliśmy wszystkie trofea i przygotowaliśmy instrukcję zdobycia platynowego trofeum, oraz Aneks, który zawiera strony na temat sterowania i wymagań sprzętowych.

Poradnik - przewodnik po grze AC Odyssey zawiera:

  1. Porady na start i opis wszystkich podstawowych mechanik gry: walka, skradnie się, rozwój postaci, statek, grawerunki, najemnicy, surowce i inne;
  2. FAQ: odpowiedzi na często zadawane pytania;
  3. Romanse: lista i wymagania osób do nawiązania romansu;
  4. Czciciele Kosmosa: informacje o kultystach i o przywódcy tej organizacji;
  5. Poradnik trofeowy z opisem odblokowania platynowego trofeum;
  6. Aneks: Sterowanie, wymagania sprzętowe, wersja polska gry.