Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak dużo czasu zajmuje przejście gry Assasin's Creed Oddysey? Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Assasin's Creed Oddysey odpowie na pytanie, ile potrzeba czasu na przejście gry w różnych wariantach. Dowiesz się jak dużo czasu zajmuje przejście samego wątku fabularnego, wszystkich zadań pobocznych, oraz ile czasu potrzeba na skompletowanie wszystkich trofeów, aby zdobyć platynowe osiągnięcie.

  1. Assasin's Creed Oddysey to dosyć długa gra. Świat, który gracz będzie przemierzać należy do bardzo dużych. Odkrycie całej mapy wraz z przeróżnymi sekretami może zająć naprawdę sporo czasu. Sam wątek fabularny, który jest całkiem długi, może zająć około 40 godzin. Wszystko jest jednak zależne od tego, jaki poziom trudności wybierze gracz dla siebie. Na łatwiejszym poziomie trudności, przeciwnicy są o wiele łatwiejsi do pokonania, ponadto nie mają aż tak dużej przewagi poziomu względem gracza. Natomiast zabawa na wyższym poziomie trudności może znacząco wpłynąć na dłuższy czas przejścia gry.
  2. Jak na pełnoprawnego RPGa z otwartym światem przystało, Assasin's Creed Oddysey oferuje o wiele więcej niż tylko wątek fabularny. Sam ten wątek wzbogacają zadania poboczne, których jest naprawdę wiele. Ukończenie wszystkich zadań pobocznych wraz z wątkiem fabularnym powinno zająć graczom na normalnym poziomie trudności około 75-80 godzin. Wszystko jest jednak zależne od tego, czy chcemy tylko wypełnić wszystkie misje, czy odkryć cały świat gry, co wpłynie na wydłużenie zabawy.
  3. Dla ludzi, którzy chcą zdobyć wszystkie trofea w Assasin's Creed Oddysey, czas potrzebny na to będzie o wiele większy. Ukończenie gry w 100% może zająć nawet do 125 godzin, chociaż nie jest powiedziane, że zajmie mniej lub więcej czasu.