Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Najważniejsze informacje o Story Creator Mode Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Z dniem 10 czerwca 2019 do gry Assassin's Creed Odyssey został dodany Story Creator Mode. To narzędzie to nic innego, jak kreator misji, które umożliwia samodzielne tworzenie questów przez graczy. Na tej stronie poradnika dowiesz się, na czym dokładnie polega Story Creator Mode, jak działa, co możesz dokładnie stworzyć oraz czy możesz przejść samodzielne zrobione misje.

Co to Story Creator Mode?

Story Creator Mode to narzędzie, które umożliwia samodzielne tworzenie misji do gry Assassins Creed Odyssey - Najważniejsze informacje o Story Creator Mode - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Story Creator Mode to narzędzie, które umożliwia samodzielne tworzenie misji do gry Assassin's Creed Odyssey. Tryb ten pozwoli Ci wybrać postacie, zadania, obszary mapy oraz przedmioty, które będą wchodzić w skład twojej misji. Dodatkowo będziesz mógł samodzielnie napisać dialogi, aby twój quest był niepowtarzalny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tworzeniu własnych dialogów zerknij na stronę Jak stworzyć dialogi? Tam opisaliśmy dokładnie jak wygląda tworzenie dialogów, dopasowywanie ich do bohaterów oraz umieszczanie ich w misjach.

Czy stworzonymi misjami mogę dzielić się z innymi?

1 - Najważniejsze informacje o Story Creator Mode - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Stworzonymi przez siebie misjami możesz dzielić się z innymi graczami i to niezależnie od platformy - Najważniejsze informacje o Story Creator Mode - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Stworzonymi przez siebie misjami możesz dzielić się z innymi graczami i to niezależnie od platformy. Gracze PS4, Xbox One i PC będą mieli dostęp do wszelkich questów udostępnionych w sieci.

Jeśli będziesz chciał sprawdzić misje innych graczy musisz pierw przejrzeć je na specjalnej stronie. W grze możesz włączyć tryb nazwany Story Creator Mode. Jeśli to zrobisz, historie wygenerowane przez użytkownika pojawią się automatycznie w świecie.

Ile kosztuje Story Creator Mode?

Story Creator Mode to darmowe narzędzie dostępne dla wszystkich posiadaczy Assassins Creed Odyssey - Najważniejsze informacje o Story Creator Mode - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Story Creator Mode to darmowe narzędzie dostępne dla wszystkich posiadaczy Assassin's Creed Odyssey.

Czy na konsoli mogę stworzyć misję?

Niestety nie, korzystać z Story Creator Mode możesz jedynie z komputerów osobistych bądź laptopów. Wszystkie projekty będą dostępne jednak na każdej platformie. W ten sposób będziesz mógł stworzyć swoją wymarzoną misję, a potem odpalić ją na własnej konsoli.

Czy tryb ten odejmuje tereny dostępne w DLC?

Misje tworzone w Story Creator Mode mogą dziać się jedynie na terenach dostępnych w podstawowej grze Assassins Creed Odyssey - Najważniejsze informacje o Story Creator Mode - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Misje tworzone w Story Creator Mode mogą dziać się jedynie na terenach dostępnych w podstawowej grze Assassin's Creed Odyssey. Tereny dostępne w DLC Los Atlantydy nie pojawiają się w Story Creator Mode, przez co nie można ich używać.

Ile misji na raz mogę sobie zapisać?

Możesz dorzucić do swojej gry maksymalnie 20 misji ze strony Story Creator Mode. Będą one pojawiać się w grze po włączeniu opcji Story Creator Mode. Po zakończeniu misji możesz zostawić ją w dzienniku historii bądź po prostu ją usunąć, aby zwolnić miejsce.

Na szczęście możesz zapisać więcej projektów, aby mieć je dostępne w przyszłości. Nie będą one dostępne w grze, ale będziesz mógł je dorzucić, w każdej chwili. Zapisanych projektów możesz mieć, aż 250.

Czy mogę tworzyć nowe postacie i przedmioty?

Nie możesz tworzyć żadnych nowych postaci ani przedmiotów. W trybie Story Creator Mode masz jednak dostęp do większości bohaterów dostępnych w Assassin's Creed Odyssey (fikcyjnych i historycznych), interaktywnych przedmiotów oraz do całej podstawowej mapy.

Czy mogę wybierać wysokość nagrody za wykonanie misji?

Nie możesz wpływać na ilość punktów doświadczenia ani na ilość pieniędzy zdobytych za misję. Każda nagroda za ukończenie misji jest zależna od poziomu gracza.

Czy mogę tworzyć wybory?

Tak, możesz samodzielnie tworzyć wybory, które będą miały wpływ na twoją misję - Najważniejsze informacje o Story Creator Mode - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Tak, możesz samodzielnie tworzyć wybory, które będą miały wpływ na twoją misję. Po stworzeniu wyboru będziesz musiał wybrać również jego konsekwencje, np. jeśli twój bohater będzie mógł odmówić konkretniej postaci będzie oznaczało to zakończenie misji, jeśli jednak przyjmie jej propozycje będzie mógł kontynuować misję i zdobyć nagrody.

Do jakich postaci mam dostęp?

W Story Creator Mode znajdziesz, aż 80 postaci pojawiających się wcześniej w grze Assassins Creed Odyssey - Najważniejsze informacje o Story Creator Mode - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

W Story Creator Mode znajdziesz, aż 80 postaci pojawiających się wcześniej w grze Assassin's Creed Odyssey. To bohaterowie, których wcześniej poznałeś już wykonując misje fabularne oraz poboczne.

Czy mogę przetesotwać misję przed dodaniem jej na stronę?

Oczywiście, że tak. Misję możesz uruchomić, w każdej chwili, aby sprawdzić jak ona wygląda. W ten sposób możesz na bieżąco monitorować swój projekt oraz wprowadzać w nim zamiany tak, aby nie było żadnych błędów.

Czy mogę usunąć/edytować misję po dodaniu jej na stonę?

Po dodaniu swojego projektu na stronę możesz, w każdej chwili na nią wpłynąć. Mimo tego, że jest ona dostępna dla wszystkich nadal możesz ją edytować, a w ostateczności usunąć. Od ciebie zależy co zrobisz ze swoim projektem.

Jeśli chcesz zwiększyć trafność wyszukiwania swojej misji udostępnij screeny, które będą promować twoją twórczość.

Czy za przechodzenie misji innych graczy dostanę nagrody?

Oczywiście, każda misja zapewni Ci punkty doświadczenia oraz drachmy - Najważniejsze informacje o Story Creator Mode - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Oczywiście, każda misja zapewni Ci punkty doświadczenia oraz drachmy. W ten sposób będziesz mógł stale rozwijać swoją postać nawet jeśli będziesz wykonywać misje, które nie są stworzone przez twórców. W ten sposób zapewnisz sobie większą różnorodność grając w Assassin's Creed Odyssey.