Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dziedziczka Wspomnień Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

The Heir of Memories / Dziedziczka Wspomnień to ciąg misji, który został dodany w darmowej aktualizacji do gry Assassin's Creed: Odyssey. Misje te musisz wykonać jeśli planujesz dostać się do Atlantydy.

W trakcie wykonywania zadań Layla dowie się, że Berło Hermesa skrywa pradawne tajemnice, aby je odkryć musi zmierzyć się z eksploracją starożytnych grobowców. W trakcie eksploracji znajdziesz klucze do zaginionego miasta.

Jak rozpocząć?

Aby rozpocząć zadanie Dziedziczka Wspomnień musisz pierw ukończyć wątek fabularny związany z Pitagorasem - Dziedziczka Wspomnień - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Aby rozpocząć zadanie Dziedziczka Wspomnień musisz pierw ukończyć wątek fabularny związany z Pitagorasem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykonać zadania związanie z Pitagorasem zajrzyj na stronę "Powrót z artefaktami mitycznych stworzeń"

Czy jeśli nie wykonam tych zadań mam szansę dostać się do Atlantydy?

Dziedziczka Wspomnień to zadanie otwierające dodatek fabularny Los Atlantydy i trzeba je ukończyć, aby uzyskać dostęp do części pierwszej, noszącej tytuł Pola Elizejskie - Dziedziczka Wspomnień - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Dziedziczka Wspomnień to zadanie otwierające dodatek fabularny Los Atlantydy i trzeba je ukończyć, aby uzyskać dostęp do części pierwszej, noszącej tytuł Pola Elizejskie. Jeśli nie wykonasz tych zadań nie wyświetlą Ci się zadania dotyczące Atlantydy.

Z ilu zadań składa się Dziedziczka Wspomnień?

Dziedziczka wspomnień składa się z 6 questów - Dziedziczka Wspomnień - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Dziedziczka wspomnień składa się z 6 questów. Wszystkie dokładnie opisaliśmy w naszym poradniku. Poniżej znajdziesz spis wszystkich zadań występujących w aktualizacji.

  1. Dziedziczka wspomnień,
  2. W poszukiwaniu Therasa,
  3. Trzy pogrzebane symbole,
  4. Symbol Agamemnona,
  5. Symbol Eteoklesa,
  6. Symbol Oriona.