Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kiedy dostajemy własny statek w Assassin's Creed Odyssey? Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

W grze Assassin's Creed: Odyssey możesz odnajdywać małe łódki, które są przydatne do docierania na sąsiednie wyspy, ale do podróżowania po całym świecie gry potrzebny ci będzie okręt wraz z załogą. Na stronie zamieściliśmy informacje kiedy odblokowywany jest własny statek bohatera o nazwie Adrestia.

Własny statek możesz odblokować już po zaliczeniu kilku początkowych głównych questów - Kiedy dostajemy własny statek w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Własny statek możesz odblokować już po zaliczeniu kilku początkowych głównych questów. Zdobycie go nie powinno ci zająć więcej niż 1-2 godziny. Własny statek bohatera zostanie udostępniony jeszcze przed opuszczeniem Kefalonii, czyli startowego obszaru gry.

Zajmuj się wykonywaniem na Kefalonii zadań głównego wątku fabularnego. Po jednym ze spotkań z Elpenorem doprowadzisz do odblokowania misji Wielki przełom (The Big Break).

W ramach misji Wielki przełom musisz najpierw spotkać się z budowniczym statków, a następnie rozprawić się z Cyklopem, czyli potężnym najemnikiem zastraszającym lokalną ludność - Kiedy dostajemy własny statek w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

W ramach misji Wielki przełom musisz najpierw spotkać się z budowniczym statków, a następnie rozprawić się z Cyklopem, czyli potężnym najemnikiem zastraszającym lokalną ludność. Po dotarciu do wskazanej wioski załączy się walka z Cyklopem oraz jego ludźmi. Należy w niej odnieść zwycięstwo.

1 - Kiedy dostajemy własny statek w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Po wygranej bitwie dotrzyj do więźnia Barnabasa i uwolnij go - Kiedy dostajemy własny statek w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Po wygranej bitwie dotrzyj do więźnia Barnabasa i uwolnij go. Odeskortuj go w bezpieczne miejsce i porozmawiaj z nim. Dowiesz się, że Barnabas jest kapitanem statku Adrestia, przy czym będzie chętny do tego żeby przekazać dowództwo w Twoje ręce.

Dotrzyj do portu w Sami gdzie jest zacumowana Adrestia. Możesz już odpłynąć z Kefalonii kończąc tym samym pierwszy epizod (rozdział) gry. Od tego momentu możesz swobodnie podróżować po świecie, ulepszać statek, rekrutować nowych członków załogi, odbierać morskie zlecenia oraz atakować inne napotykane okręty.