Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobywać surowce do craftingu w Assassin's Creed Odyssey? Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Surowce są bardzo ważnym elementem gry Assassin's Creed: Odyssey. Są one jednym z wymagań do ulepszania broni oraz elementów pancerza po odwiedzeniu kowala. Bohater z gorszej jakości ekwipunkiem może mieć problemy z eliminowaniem wrogów i zaliczaniem questów. Na stronie zamieściliśmy informacje jakie rodzaje surowców występują w grze oraz jak zdobywać materiały do craftingu.

Najważniejsze informacje na temat surowców

W grze zbiera się sześć rodzajów surowców do craftingu - miękkie skóry (Soft Leather), żelazo (Iron Metal), drewno oliwne (Olive Wood), starożytne tabliczki (Ancient Tablets), szkło obsydianowe (Obsidian Glass) oraz cenne klejnoty (Precious Gems) - Jak zdobywać surowce do craftingu w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

W grze zbiera się sześć rodzajów surowców do craftingu - miękkie skóry (Soft Leather), żelazo (Iron Metal), drewno oliwne (Olive Wood), starożytne tabliczki (Ancient Tablets), szkło obsydianowe (Obsidian Glass) oraz cenne klejnoty (Precious Gems). Informację na temat liczby posiadanych surowców możesz podejrzeć nie tylko podczas odwiedzin u kowala, ale także po spauzowaniu gry. Są one wyświetlane u góry ekranu.

Nie ma limitu liczby przenoszonych surowców. Im więcej ich uzbierasz, tym lepiej. Zmniejszy się też wtedy ryzyko konieczności wyruszenia na poszukiwania brakujących surowców potrzebnych do zainstalowania ulepszenia.

W odnajdywaniu surowców może pomóc ci przemierzania świata gry nocną porą. O wiele łatwiej jest wtedy dostrzegać wszystkie interaktywne obiekty nawet bez wspomagania się umiejętnością Objawienie.

Uniwersalne metody zdobywania surowców

Podpowiedzi do odnajdywania konkretnych typów surowców zamieściliśmy w dalszej części tekstu - Jak zdobywać surowce do craftingu w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Podpowiedzi do odnajdywania konkretnych typów surowców zamieściliśmy w dalszej części tekstu. Istnieją też jednak uniwersalne metody ich gromadzenia.

Surowce mogą być przede wszystkim lootem, a więc mogą być odnajdywane dzięki eksploracji świata gry i przeszukiwaniu wszelakich interaktywnych pojemników oraz ciał wyeliminowanych wrogów. Bardzo pomocna może tu być zdolność Objawienie, która podświetla surowce i interaktywne przedmioty z najbliższego otoczenia. Rozglądaj się w szczególności za zapasami wojennymi podobnymi do tych z powyższego obrazka. Zanim podpalisz zapasy przeszukaj je, dzięki czemu możesz zazwyczaj pozyskać dużą ilość materiałów.

Kolejna uniwersalna metoda to kupowanie materiałów do craftingu u kowali - Jak zdobywać surowce do craftingu w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Kolejna uniwersalna metoda to kupowanie materiałów do craftingu u kowali. Surowce oferowane przez handlarza są niestety stosunkowo drogie.. Decyduj się na zakup tylko jeśli brakuje ci kilku sztuk jakiegoś surowca do zakupienia ulepszenia. Ważna uwaga - Jeśli kowal nie wystawia aktualnie na sprzedaż surowców, które Cię interesują, to zamknij okno handlu, oddal się na chwilę od lokacji, w której przebywa i powróć do niego. Po ponownym otwarciu okna handlu w ofercie handlarza mogą znaleźć się inne materiały do craftingu. To też dobra metoda jeśli potrzebujesz więcej surowców od ilości jaką kowal ma aktualnie na sprzedaż.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie