Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadania poboczne w regionie Achaja Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Poniższy rozdział naszego poradnika do gry Assassin's Creed Odyssey zawiera opis przejścia wszystkich misji pobocznych w regionie Achaja. W tej lokacji czekają na ciebie tylko dwa zadania poboczne: Ośla Zagwozdka i Inny rodzaj poezji.

Ośla zagwozdka

Start misji: Północ, blisko doków w Achaji - Zadania poboczne w regionie Achaja - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Start misji: Północ, blisko doków w Achaji.

Opis: Porozmawiaj z Demokrytem - Zadania poboczne w regionie Achaja - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Opis: Porozmawiaj z Demokrytem. Mężczyzna zleci ci odnalezienie i przyniesienie trzech zagadkowych obiektów. Pierwszy z nich znajdziesz w Argolidzie, blisko centrum miasta. Papirus znajdziesz na stole, w jednym z pokoi.

Kolejny przedmiot znajdziesz na północ od wyspy Thira - Zadania poboczne w regionie Achaja - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Kolejny przedmiot znajdziesz na północ od wyspy Thira. Musisz zanurzyć się pod wodę - uważaj na rekiny i przeszukaj skrzynki.

Trzeci obiekt poszukiwań odnajdziesz w Lokrydzie - Zadania poboczne w regionie Achaja - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Trzeci obiekt poszukiwań odnajdziesz w Lokrydzie.

Wróć ze wszystkimi przedmiotami do Demokryta i odpowiedź na jego pytania. Odpowiedzi nie mają większego znaczenia - odpowiedź tak, jak podpowiada ci rozsądek. Po zakończeniu zadania otrzymasz +10919 XP.

Inny rodzaj poezji

Start misji: Po zakończeniu poprzedniego zadania.

Opis: To krótkie i proste zadanie. Idź za Demokrytem - po pewnym czasie zostaniecie napadnięci. Zabij wrogów i pomów z mężczyzną, a dowiesz się, że jego wybranka serca została zamordowana. Spróbuj pocieszyć uczonego, a po dialogu misja zakończy się. Otrzymasz +18500 XP.