Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podbite oko (Stink Eye) - trofeum w Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Na stronie jest opis odblokowania trofeum Podbite oko (Stink Eye) gry Assassin's Creed: Odyssey. Osiągnięcie to przyznawane jest za odzyskanie Oka Cyklopa od kozy na Kefalonii. Zdobycie tego trofeum może być problematyczne z uwagi na konieczność odnalezienia kozy. Wszystkie kroki szczegółowo opisaliśmy poniżej.

1 - Podbite oko (Stink Eye) - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Trofeum tego nie możesz zdobyć już na samym początku gry - Podbite oko (Stink Eye) - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Trofeum tego nie możesz zdobyć już na samym początku gry. Należy wykonać kilka początkowych głównych zadań na Kefalonii, a konkretnie odprowadzić do odblokowania głównego questu Wielki przełom (The Big Break).

W trakcie zaliczania questu Wielki przełom główny bohater doprowadzi do konfrontacji z Cyklopem. Zanim jeszcze do niej dojdzie sterowana postać w trakcie zabawnej cut-scenki umieści Oko Cyklopa w przypadkowej kozie.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie