Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gdzie znaleźć Nikolaosa w Assassin's Creed Odyssey? Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Nikolaos to ojciec głównego bohatera (lub bohaterki) gry Assassin's Creed Origins. Na stronie informujemy gdzie po raz pierwszy spotyka się Nikolaosa oraz gdzie ponownie odnaleźć Nikolaosa w dalszej części gry (przy założeniu, że nadal jest to możliwe).

Uwaga - Poniższy opis zawiera duże spojlery na temat wydarzeń z głównego wątku fabularnego oraz na temat jednego z ważnych wyborów.

Pierwsze spotkanie z Nikolaosem

Do pierwszego spotkania z Nikolaosem dochodzi podczas rozgrywania drugiego rozdziału (epizodu) głównego wątku fabularnego gry - Gdzie znaleźć Nikolaosa w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Do pierwszego spotkania z Nikolaosem dochodzi podczas rozgrywania drugiego rozdziału (epizodu) głównego wątku fabularnego gry. Po raz pierwszy zauważysz go po znalezieniu się na plaży w Megaris w ramach questu Podróż ku wojnie, ale gra nie pozwoli ci jeszcze wtedy się z nim spotkać.

Musisz zaliczyć kolejne misje drugiego rozdziału i doprowadzać do rozegrania bitwy Podboju będącej częścią questu Ostateczne uderzenie.

1 - Gdzie znaleźć Nikolaosa w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Rozmowa z Nikolaosem ma miejsce w ramach zaliczania ostatniego głównego zadania drugiego rozdziału - Wilk ze Sparty - Gdzie znaleźć Nikolaosa w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Rozmowa z Nikolaosem ma miejsce w ramach zaliczania ostatniego głównego zadania drugiego rozdziału - Wilk ze Sparty. W trakcie tego spotkania musisz podjąć ważną decyzję w sprawie Nikolaosa. Jeśli chcesz spotkać Nikolaosa w dalszej części gry to nie możesz go zabić. Wybierz drugi wariant zachowania dotyczący oszczędzenia go - pokazuje to powyższy obrazek.

Drugie spotkanie z Nikolaosem

Do ponownego spotkania z Nikolaosem nie dojdzie przez bardzo długi czas - Gdzie znaleźć Nikolaosa w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Do ponownego spotkania z Nikolaosem nie dojdzie przez bardzo długi czas. Musisz awansować do siódmego rozdziału gry i zająć się grupą zadań powiązanych z zaoferowaniem Spartanom wsparcia w przejęciu regionu Beocja. Pierwsza z tych misji to Zdobywca (The Conqueror), w trakcie zaliczania której spotyka się ponownie Stentora.

Zainteresuj się nowym questem Ostatnia walka Aristajosa (The Last Fight of Aristaois). Misja ta zakłada odwiedzenie warowni wybudowanej na małej wyspie na jeziorze Kopais. Miejsce to pokazuje obrazek - jest to oczywiście część regionu Beocja.

2 - Gdzie znaleźć Nikolaosa w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Jeśli Nikolaos nie zginął w drugim rozdziale to zauważysz go po dotarciu na wyspę - pokazuje to obrazek 1 - Gdzie znaleźć Nikolaosa w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Jeśli Nikolaos nie zginął w drugim rozdziale to zauważysz go po dotarciu na wyspę - pokazuje to obrazek 1. Możesz porozmawiać z nim po tym jak rozprawi się z czempionem Aristajosem, którego początkowo sam miałeś wyeliminować.

W trakcie drugiego spotkania z Nikolaosem warto doradzić mu żeby udał się do obozu Stentora (drugi wariant dialogowy z powyższego obrazka) - Gdzie znaleźć Nikolaosa w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

W trakcie drugiego spotkania z Nikolaosem warto doradzić mu żeby udał się do obozu Stentora (drugi wariant dialogowy z powyższego obrazka). Tylko ten wariant zachowania przybliży Cię do odblokowania dobrego zakończenia gry, tzn. tego dotyczącego ponownego połączenia całej rodziny.