Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ważne wybory w rozdziale 9 gry Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Ten rozdział naszego poradnika do gry Assassin's Creed Odyssey zawiera opis kluczowych decyzji w ostatnim rozdziale przygód.

Gdzie wszystko się zaczęło

Na szczycie góry spotkasz Kassandrę/Alexiosa - Ważne wybory w rozdziale 9 gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Na szczycie góry spotkasz Kassandrę/Alexiosa. Stosunek postaci do twojego bohatera zależy od podjętych wcześniej wyborów. Jeśli starałeś się być wyrozumiały i przekonywałeś Dejmosa, że jest kontrolowany - będziesz mógł na koniec rozmowy przekonać go, by całkowicie opuścił kult Kosmosa. Pod koniec konwersacji powiedz, że nie chcesz walczyć, a rodzina pogodzi się.

Jeśli natomiast byłeś opryskliwy, starałeś się atakować Dejmosa i nie chciałeś mu np - Ważne wybory w rozdziale 9 gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Jeśli natomiast byłeś opryskliwy, starałeś się atakować Dejmosa i nie chciałeś mu np. pomóc, gdy był uwięziony pod drzewem, czeka cię walka. Musisz uśmiercić postać, a następnie udać się do rodzinnego domu, w którym odbędzie się obiad bez brata/siostry naszego bohatera.