Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Powrót do domu - Solucja gry Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Przed tobą kres przygód Alexiosa i Kassandry. Poniższy rozdział naszego poradnika gry Assassin's Creed Odyssey opisuje misje Gdzie wszystko się zaczęło i Spartańska uczta, które wieńczą wielką przygodę.

Gdzie wszystko się zaczęło

Udaj się do Myrrine i powiedz jej o wszystkim - Powrót do domu - Solucja gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Udaj się do Myrrine i powiedz jej o wszystkim. Idź z kobietą na górę, która wiele lat temu podzieliła całą waszą rodzinę. Spotkasz tam Alexiosa/Kassandrę. Czeka cię rozmowa - jeśli w czasie gry podejmowałeś "dobre" decyzje, będziesz w stanie przekonać Dejmosa, by definitywnie zerwał z przeszłością i pogodził się z resztą rodziny. Na sam koniec wybierz, że nie chcesz walczyć, co zaowocuje dobrym zakończeniem.

Jeśli natomiast przeoczyłeś niektóre słuszne decyzje i byłeś wrogi wobec Dejmosa, czeka cię walka - Powrót do domu - Solucja gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Jeśli natomiast przeoczyłeś niektóre słuszne decyzje i byłeś wrogi wobec Dejmosa, czeka cię walka. Twój przeciwnik ma identyczny zestaw ciosów co poprzednio, więc nie powinien zaskoczyć cię niczym nowym. Co więcej, powinien mieć zdecydowanie niższy poziom od ciebie, co przełoży się na łatwiejszy pojedynek.

Jak widzisz, zakończenie waszej relacji było w twoich rękach - Powrót do domu - Solucja gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Jak widzisz, zakończenie waszej relacji było w twoich rękach. Gdy już zapadnie wybór, misja zakończy się i zdobędziesz +31375 XP.

Spartańska uczta

Ostatnia misja to tak naprawdę epilog przygody - odwiedź rodzinny dom, w którym czekają na ciebie inni członkowie rodziny - Powrót do domu - Solucja gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Ostatnia misja to tak naprawdę epilog przygody - odwiedź rodzinny dom, w którym czekają na ciebie inni członkowie rodziny. Zależnie od podjętych decyzji, możesz tam spotkać: Nikolaosa, Myrrine, Deimosa, Stentora i rzecz jasną głównego bohatera. Jeśli podjąłeś wszystkie dobre wybory, cała rodzina będzie w komplecie. Jeśli natomiast postanowiłeś poddać się zemście - w środku zastaniesz tylko Myrrine.

Ukończyłeś główny wątek fabularny - możesz udać się jeszcze na poboczną misję Sokratesa, która właśnie odblokowałeś. Uczcicie w niej pamięć poległych i porozmawiacie o niektórych wydarzeniach z twojej odysei. Pamiętaj również, że wciąż możesz zapolować na czcicieli Kosmosa i wykonać misje z artefaktami.