Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ważne wybory w rozdziale 7 gry Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Poniższa strona skupia się opisaniu wszystkich ważnych wyborów w siódmym rozdziale gry Assassin's Creed Odyssey. To zdecydowanie najdłuższy rozdział w całej grze i obfituje on w sporo wyborów, które determinują przebieg niektórych misji i samo zakończenie gry.

W jedności siła

Pod koniec misji dowiesz się o biologicznym ojcu głównej postaci. Odblokujesz nowe zadania, które opowiadają o Atlantisie i starożytnych artefaktach. Koniecznie zainteresuj się tymi zadaniami, szczególnie, że kolejne zadania wątku głównego wymagają zdobycie znacznie wyższego poziomu doświadczenia.

Królowie Sparty

Jeśli wykonasz zadania Nękając nękanych i Jeden spartanin psuje wszystko, przed przystąpieniem do tej misji, Królowie powierzą ci tylko dwa zadania - Ważne wybory w rozdziale 7 gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Jeśli wykonasz zadania "Nękając nękanych" i "Jeden spartanin psuje wszystko", przed przystąpieniem do tej misji, Królowie powierzą ci tylko dwa zadania. Jeśli tymczasem nie wykonasz obu zadań, będziesz zmuszony dodatkowo zapolować na jedną z Legendarnych Bestii.

Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie