Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Grobowce w Południowych Sporadach Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Na tej stronie w poradnika zawarliśmy informacje na temat grobowca znajdującego się w archipelagu wysp, o nazwie Południowe Sporady. Znajdziesz tutaj dokładny opis przejścia grobowca oraz informacje bronie jakie możesz w nim zdobyć.

Grobowiec Polibotesa

Lokalizacja grobowca: Kos, północna część lokacji - Grobowce w Południowych Sporadach - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Lokalizacja grobowca: Kos, północna część lokacji.

Solucja: Wejdź do środka i idź do końca ścieżki, aż dotrzesz do pierwszego pomieszczenia bez wyjścia - Grobowce w Południowych Sporadach - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Solucja: Wejdź do środka i idź do końca ścieżki, aż dotrzesz do pierwszego pomieszczenia bez wyjścia. Tam zniszcz wazy blokujące przejście i przejdź przez dziurę w ścianie. Tam rozbij kolejne przejście i idz dalej prosto.

Potem skręć w prawo - Grobowce w Południowych Sporadach - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Potem skręć w prawo. Tam trafisz na stado węży, zabij je i biegnij dalej prosto. Tam trafisz na tablicę i dwie skrzynie. Aktywacja tablicy zakończy grobowiec, a w skrzyniach znajdziesz Assassin's i Hunter Belt - od 30 poziomu doświadczenia.