Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odblokować najlepsze zakończenie gry Assassin's Creed Odyssey? Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Gra Assassin's Creed Odyssey posiada aż 9 różnych zakończeń. Poniżej zamieściliśmy różnorakie wskazówki jak doprowadzić do odblokowania dobrego zakończenia gry. Niektóre podpowiedzi dotyczą konkretnych wyborów, inne mają bardziej ogólny charakter. Istotne wybory dokładniej opisane zostały na odrębnych stronach naszego poradnika, w tym także w opisie przejścia gry.

WAŻNA UWAGA - Przedstawione poniżej wybory mogą zawierać duże spojlery na temat ważnych wydarzeń, twistów fabularnych oraz spotykanych w trakcie gry postaci.

Ogólne podpowiedzi

  1. Staraj się wykonywać manualny lub szybki zapis stanu gry przed rozpoczęciem każdego nowego questu lub w ostateczności przed podjęciem każdej nowej ważnej decyzji. Uchroni Cię to przed koniecznością powtarzania dużych fragmentów gry na wypadek gdy przez przypadek wybierzesz złą opcję dialogową z listy lub niechcący kogoś zabijesz.
  2. Nie zabijaj postaci niezależnych z questów jeśli gra oferuje opcję pokojowego rozwiązania problemu, który nie zakłada dodatkowego rozlewu krwi.
  3. Wszystkie ważne wybory są takie same niezależnie od wybranej na starcie gry płci bohatera. Jedyną różnicą jest tożsamość Dejmosa, ale nawet wtedy wszystkie spotkania z tą postacią mają taki sam przebieg.

Najważniejsze wybory

  1. Nie zabijaj Nikolaosa (Wilka Sparty) po tym jak spotkasz się z nim w drugim rozdziale (epizodzie) gry. Wybierz w trakcie rozmowy wariant dotyczący powstrzymania się od zemsty.
1 - Jak odblokować najlepsze zakończenie gry Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
  1. W szóstym rozdziale gry musisz złożyć Myrrine (matce bohatera) obietnicę, że spróbujesz wyzwolić Dejmosa spod kontroli kultu.
2 - Jak odblokować najlepsze zakończenie gry Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
  1. W siódmym rozdziale gry musisz przekonać Nikolaosa do tego żeby zaintwerniował.
  2. Nie możesz zabić Stentora podczas zaliczania siódmego rozdziału gry.
3 - Jak odblokować najlepsze zakończenie gry Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
  1. W ósmym rozdziale gry musisz w trakcie rozmowy z Dejmosem postarać się przekonać tę postać, że jest marionetką czcicieli Kosmosa.
4 - Jak odblokować najlepsze zakończenie gry Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
  1. Musisz odmówić stoczenia walki z Dejmosem w dziewiątym rozdziale gry. Postać ta musisz przeżyć spotkanie z bohaterem.
Jeśli wybierzesz wymienione wyżej wybory i nie popełnisz w trakcie gry żadnych innych błędów to powinieneś odblokować dobre zakończenie równoznaczne z ocaleniem i spotkaniem się z całą rodziną bohatera - Jak odblokować najlepsze zakończenie gry Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Jeśli wybierzesz wymienione wyżej wybory i nie popełnisz w trakcie gry żadnych innych błędów to powinieneś odblokować dobre zakończenie równoznaczne z ocaleniem i spotkaniem się z całą rodziną bohatera.